BIEG NA MIEDZYNIU

20 czerwca 2015 r.

Zwycięzcy I Biegu na Miedzyniu:
  1. Kryske Bartosz – 16:26 min
  2. Tuczyński Sylwester – 16:46 min
  3. Żaroń Sławomir – 18:09 min

                                                                       Gratulujemy!!

 

OFICJALNE WYNIKI I BIEGU NA MIEDZYNIU

 

Relacje:

TVP                       Na kanale YouTube          Radio PiK             Biegu Na Miedzyniu na Facebooku

PODZIĘKOWANIA:

 

Podziekowania po biegu

 

GALERIA ZDJĘĆ:

 

______________________________________________________________________________________________________

 

20 czerwca - I Bieg na Miedzyniu

 

 

I Bieg na Miedzyniu odbędzie się już 20 czerwca 2015 roku. Bieg ma na celu promowanie aktywnego stylu życia oraz miasta Bydgoszcz, a w szczególności osiedla Miedzyń. Będzie to pierwsza okazja dla mieszkańców tego osiedla na wystartowanie w profesjonalnym biegu, ulicami, na których na co dzień mieszkają. Pięciokilometrowa trasa będzie prowadzić Krokusową, Maciaszka, Jałowcową i Grzybową oraz duktami leśnymi.

 

Trasa I Biegu na Miedzyniu

 

Bieg na Miedzyniu jest imprezą debiutującą na biegowej mapie Polski, lecz już cieszy się popularnością. Na trzy tygodnie przed startem zapisanych jest 200 osób – są to nie tylko mieszkańcy Bydgoszczy, lecz także osoby z takich miejscowości jak Chełmno, Inowrocław, Solec Kujawski, Świecie, Toruń, Tuchola czy Grudziądz.

Start biegu przewidziany jest na godzinę 10:00. Po biegu na wszystkich czeka wiele niespodzianek – pokaz futbolu australijskiego, występ magika czy gry i zabawy dla dzieci. Zakończenie oficjalnej części imprezy przewidziane jest po zakończeniu dekoracji zwycięzców i losowaniu nagród, które rozpocznie się o godzinie 11:15.

Nagrodzone zostaną trzy najlepsze kobiety i trzej najlepsi mężczyźni w klasyfikacji generalnej. Przewidziane są także nagrody w każdej z sześciu kategorii wiekowych – do lat 34, 35-50 i powyżej 50 lat – osobne dla kobiet i osobne dla mężczyzn. Każdy z uczestników, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal, wykonany w unikatowy sposób, niespotykany w świecie sportu – medal z płyty winylowej.

_______________________________________________________________________________________________________